Ostukorv:0.00 EUR
Vaata | Maksma
 
                                                                                                YOU TUBE VIDEOKANAL


                                                                         
   

                                             

                                                                     

                              

                                          

                              

                                   
   Tagasiside õpilastelt

   Tarmo (35)

             
 

Maarja(20)
Ma otsisin endale õpetajat tükk aega, aga ei leidnud kedagi sobivat. Siis lõpuks ma avastasin kitarriõpetaja Janno. Tema õpetamistehnika meeldis mulle. Väga lihtne, loogiline ja tõhus. 

Esimestes tundides sai alustatud lihtsamatest mängu variantidest, mis õpetasid selgeks olulisemad duurid ja rütmid. Edasi saab igat lugu ka keerulisemalt mängida - meloodiatena ja sõrmitsemistehnikas. Eriti hea tunde loob koos backiga mängimine, mis õpetab hästi rütmitunnetust. Janno tundides on teistmoodi see, et iga tund on kui bändiproov ja õppimine käib harjutamise käigus. 

Kõik lood on inimestele tuntud ja väga head lood. Ja kui soovi on siis võib kindlasti ka ise lugusid välja pakkuda. Ma ise olen tema juures üle aasta õppinud ja mul on see väga palju juurde andnud. Ma usun, et ma olen selle ajaga palju arenenud. Kindlasti on see ka suurepärane võimalus sama tehnikat kasutades ise edasi õppida.

 

 
   Kristel (17)
 

 

Rene (45)
Kui hakkasin otsima, kuidas või kus oleks võimalus täiskasvanutel kitarrimängimist õppida, leidsin eest üsna troostitu olukorra. Ilmnes, et kitarrimängimist saavad mõningates kohtades õppida küll noored aga täiskasvanutele selline võimalus praktiliselt puudus.

Õnneliku juhuse tahtel juhtus nii, et leidsin endale õpetaja, kes oli ise välja töötanud uudse, unikaalse ja väga lihtsa kitarrimängu õpetamise tehnika. Sellise kitarrimängu õpetamise tehnika abil on mõne aja möödudes võimalik mängida kitarril lugusid äratuntavalt ka täielikel kitarrimängu võhikutel. 

Loo mängimiseks vajalike duurivõtete tabelid on toodud loo all, kus on näidatud numbritega, millise näpuga millist keelt tuleb vajutada ja milline keeltest on bassikeel. Lisaks on illustreerivad fotod sellekohta, kuidas loos vajaminevaid duure võtta. Mida ise aga pean kõige olulisemaks on asjaolu, et loo ülaservas on aga väga lihtsalt üles-alla nooltega märgitud kuidas lugu mängida parema käega. Selline moodus on imelihtne ka võhikutele, kes sooviksid õppida mõnda konkreetset lugu mängima võimalikult kiiresti. 

Lisaks on loodud kõigile õpetatavatele lugudele niiöelda põhjad/taustad, mille mängima pannes ja sealjuures ise lugu kitarril saates on tunne nagu esineksid koos  bändiga. Juba mõningase harjutamise järel võib pea igaüks esitada lugusid kitarril äratuntavalt, nautida kitarrimängu ise või koos sõpradega.

Usun, et veel lihtsamat ja selgemat õppimismeetodit on raske välja mõelda.  
                                                                                                           Kasulik mudel nr: 00978